Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Čtvrteční dobrodružství

Psi trenérů a rozhodčích to mají někdy těžké - tráví čas zavření, zatímco se jejich páníčci věnují jiným lidem a psům. Zvláště, když si páníček usmyslí, že přibrat si ke komandování lidí ještě poučování o angličtině je výborný nápad. Tak aby se to vybalancovalo, má Aygo jeden den v týdnu, kdy se věnuji jenom jemu. Vždycky se snažím na ten den naplánovat nějaké nové "dobrodružství", aby pak Úžasňák usínal příjemně unavený. Jednou za čtrnáct dní si dáme tříhodinový výlet z Počernic do Klánovic a jednou za čtrnáct dní jdeme na čuchací kurz, kam mi i z té naší vesnice jezdí autobus bez přestupů. Protože jsem lenochod a doma netrénuji, tak si nejsem jistá, jestli se na konci dobereme ke složení zkoušky. Děláme to prostě pro radost a díky trenérce Kláře to skoro i tak vypadá.Tak jsem si dneska některé pokusy i natočila. Už se těším na další lekce. A co vy, taky sdílíte se psem nějaká speciální "dobrodružství"?
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 07. 04. 2016 | 1910 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server